کنگره بین المللی کنسرژنومیکس
021 66283665
info@amperinnovation.com
    
جشنواره ایده تا استارت‌آپ - کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر

جشنواره ایده تا استارت‌آپ

جشنواره ایده تا استارت‌آپ
مدیرعامل کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر از برگزاری نخستین رویداد «جشنواره و نمایشگاه ایده تا استارت‌آپ» خبر داد.

به گفته پرویز کرمی مدیرعامل کارخانه نوآوری آمپر این رویداد با هدف شبکه‌سازی و شکل‌دهی به اکوسیستم حوزه پیشگیری و درمان سرطان و همچنین شناسایی استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‎‌بنیان فعال در این حوزه و کمک به تامین مالی این شرکت‌ها و نیز شناسایی ایده‌ها و طرح‌های استارتاپی سرطان با کمک شتابدهنده‌های تخصصی این حوزه که در ذیل کمیته تجاری‌سازی و دومین کنگره کنسرژنومیکس تعریف می‌شود، اقدام به برگزاری این رویداد در کارخانه نوآوری آمپر نموده است. در همین راستا شرکت‌کنندگان در این رویداد می‌بایست كليه قسمت‌هاي فایل " طرح کسب‌و‌کاری" ارائه شده از سوی کمیته تجاری‌سازی کنگره کنسرژنومیکس را به منظور اعلام آمادگی و پیشنهاد همکاری دانشجویان، فناوران، استارتاپ‌ها و اعضای هیات علمی جهت توانمندسازی / جذب سرمایه حول محورهای عنوان شده را به نحو مناسب تكميل کنند.
بدیهی است مهلت ارسال ایده‌ها تا ۱۵ تیرماه، داوری و اعلام نتایج تا ۳۱ مرداد ماه و اختتامیه آن همزمان با برگزاری دومین کنگره کنسرژنومیکس خواهد بود.

مراحل پیش‌روی برگزاری جشنواره

نوآوران، فناوران، کارآفرینان و دانشجویان، اعضای هیات علمی فایل طرح پیشنهادی خود را به ایمیل ICGCS@amperinnovation.com ارسال می‌کنند، سپس فایل‌های دریافتی توسط داوران خبره این حوزه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تائید، وارد مراحل بعدی خواهند شد. كليه طرح هايي كه به تصويب کمیته ارزیابی تجاری‌سازی می‌رسند، بر اساس قراردادی که متعاقبا با مجری طرح منعقد مي‌شود، قابل اجرا خواهد بود. لذا تکمیل این فرم هیچ‌گونه تعهد و الزامی جهت تأمین منابع مالی و حمایت از جهت کنگره و کمیته مربوطه در صورت عدم تایید داوران ایجاد نمی‏کند.

از جمله معیارهای کمیته داوری در بررسی پروپوزال و تائید آن می توان به اثرگذاری، نوآورانه بودن ایده و زنجیره ارزش صنعت، جذابیت بازار، توانمندی فرد یا تیم ارائه‌دهنده و... اشاره کرد.

علاقه‌مندان و متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۲۸۳۶۶۵ تماس بگیرند و همچنین برای ارسال آثار خود از طریق ایمیل ICGCS@amperinnovation.com در این رویداد حضور پیدا کنند.

دانلود از طریق لینک زیر:

دانلود