کنگره بین المللی کنسرژنومیکس
021 66283665
info@amperinnovation.com
    
درباره ما - کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر
نوآوری امروز جریان زندگی آینده

معرفی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر:

کارخانه نوآوری آمپر با هدف جذب نیروی انسانی نخبه، شکل دهی به شرکت های دانش بنیان، نوپا و فناور و تقویت زیست بوم نوآوری، در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و ورود به حوزه‌های نوآورانه هلدینگ رایزکو ایجاد شده است.
" آمپر" با حمایت از ایده های خلاق و نوآور و تجمیع کلیه‌ای نهادهای حوزه نوآوری در یک مجموعه، سعی در جذب، توسعه، توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان، توسعه کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاری خطرپذیر، کارآفرینی و توسعه شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق دارد .

slide 1
slide 2
slide 3
slide 4
slide 5
slide 6
slide 7

واحدهای مستقر در کارخانه نوآوری آمپر

شتابدهنده آمپر چنج

فعال در حوزه فناوری نرم، هوش مصنوعی، بیمه و فیتتک

شتابدهنده آمپر درایو

فعال در حوزه هوشمند سازی خودرو و صنعت حمل و نقل
با تمرکز بر ذخیره سازهای انرژی، مدیریت حرارتی، ADAS، چراغ

شتابدهنده آمپر لایف

فعال در حوزه سلامت، سالمندی و مواد پلیمری پیشرفته

استارتاپ استودیو

ارزیابی فنی کسب و کار

مشاوره و منتورینگ

فضای کار اشتراکی و تیم سازی

آکادمی و بوت کمپ

صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر

شبکه سازی و برندینگ

تجاری سازی فناوری ها

صادرات محصولات دانش بنیان و حضور در بازارهای بین المللی

نمایشگاه دائمی

فب لب تخصصی

کارخانه نوآوری چیست؟

کارخانه نوآوری، بستری است که اعضا اصلی زیست بوم نوآوری و کارآفرینی را در یک فضا گردهم می‌آورد و منابعی را در دسترس آنان قرار می‌دهد که برای راه اندازی و توسعه کسب‌ و کارشان مورد نیاز است. در این بستر، تمامی ابزارها و منابعی که برای کارآفرینی و رشد یک ایده نیاز هست، مانند: زیر ساخت‌ها، مربی و مشاورین خبره، سرمایه گذاران ریسک پذیر، خدمات دهندگان به استارتاپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و… وجود دارند. در واقع در این گونه کارخانه‌ها هر چیزی که لازم است تا یک ایده را تبدیل به یک کسب و کار کند، وجود دارد و مشاوران و مربی‌ها از ایده تا اجرا در کنار شما خواهند بود.

چرا کارخانه نوآوری آمپر؟

سرعت بالای پیشرفت فناوری و نوآوری در دنیای امروز و نیز در راستای مسئولیت اجتماعی، هلدینگ رایزکو اقدام به ایجاد کارخانه نواوری آمپر به‌عنوان مرکزی برای رشد و توسعه استارت‌آپ‌ها و ایده‌های نوآورانه و جدید پدید نمود ، که با استفاده از فناوری‌های روز دنیا و با به کارگیری خلاقیت و نوآوری متخصصان و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف، به رفع مشکل و نیازهای جامعه بپردازد.

هدف از ایجاد این کارخانه ها چیست؟